Wakacje na dalekim kontynencie - który kraj warto wybrać?

Posted on 10/10/2021 7:16am

Wielu z nas często lata samolotami. Przecinamy Europę, udając się na wakacje, odwiedzając rodzinę, robiąc interesy. Jednak część z nas znacznie chętniej wybiera dalekie kontynenty jako cel urlopowy. Tajlandia jest ostatnio niezwykle popularna, co niektórzy nawet wybierają się w rejony obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Wyprawa za pomocą lokalnego biura wycieczkowego, czy na przykład


Dominikana
Source: pixabay.com
Dominikana z Niemiec, mniej kosztownie lecz z dużą liczbą formalności? Jak wiemy, wypoczynki w Ameryce Płd. do tanich nie należą, zwłaszcza jeśli pragniemy tam się udać z Polski. Mimo to, znajdziemy niezwykle dużo ofert do Peru czy Wenezueli, na które przecież nie każdy może sobie pozwolić. Mimo mnogich rabatów, koszta agencji podróży nijak się mają do tych z innych krajów, gdzie, np. Kuba z Niemiec jest tańsza wielokrotnie. Jednak pomimo tego, zamożne persony, zwłaszcza te podróżujące z dziećmi, gustują na krajowych przewoźnikach. Wybierają się do agencji, przeglądają broszury, typują miejsca, hotele z opcją full service. Mają gwarancję, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, nie potrzebują się martwić, że będą mieli trudności z zakwaterowaniem. Mało tego, na miejscu przeznaczenia będzie na nich oczekiwał gospodarz mówiący po polsku. Z kolei młodzi ludzie coraz chętniej planują na własną rękę. Znany jest im język angielski, z tego powodu bez problemu odnajdują tańsze loty, np. Dominikana z Niemiec, ze stołecznego lotniska, to wydatek rzędu 100 euro. A dojazd do tej stolicy jest bardzo sprawny niemal z każdego większego miasta w kraju.

Bez zwlekania zobacz artykuł w serwisie prezentującym podobne informacje. Są równie pasjonujące, gdyż odnoszą się do tego samego tematu.

Więcej na ten temat - wyloty na Dominikanę. Z kolei zakwaterowanie już na miejscu, to również żaden problem. Istnieje sporo międzynarodowych stron na których można odszukać hotele na drugim krańcu świata. Robimy za pośrednictwem tego portalu rezerwację, wpłacamy zaliczkę i o nic nie musimy się bać. Już na miejscu bez kłopotu zorganizujemy sobie czas - znajdziemy pełno przewodników mówiących po angielsku, bowiem wielu Amerykanów odwiedza te rejony.


podróże
Source: pixabay.com
Z kolei jeśli interesuje nas Kuba z Niemiec, możemy wykupić opcję gotowej wycieczki u berlińskiego przewoźnika. Więcej na ten temat: Kuba hotele. Podróż do Ameryki Południowej w dzisiejszych czasach nie jest większą przeprawą. Znajdziemy wiele ułożonych wycieczek z samej Polski, które gwarantują nam wspaniałe chwile - niestety po wywindowanej cenie. Jeżeli pragniemy zaoszczędzić, możemy samodzielnie zaaranżować sobie wyjazd, nabywając przelot z niemieckiego lotniska i rezerwując hotel przez internet.

Tags: biuro podróży, wycieczka, wyjazd, dojazd