Wakacje na dalekim kontynencie - który kraj warto wybrać?

Posted on 12/05/2020 7:37am

Wielu z nas często lata samolotami. Przecinamy Europę, udając się na wakacje, odwiedzając rodzinę, robiąc interesy. Jednak część z nas znacznie chętniej wybiera dalekie kontynenty jako cel urlopowy. Tajlandia jest ostatnio niezwykle popularna, co niektórzy nawet wybierają się w rejony obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Wyprawa za pomocą lokalnego biura wycieczkowego, czy na przykład

Dominikana
Source: pixabay.com
Dominikana z Niemiec, mniej kosztownie lecz z dużą liczbą formalności? Jak wiemy, wypoczynki w Ameryce Płd. do tanich nie należą, zwłaszcza jeśli pragniemy tam się udać z Polski. Mimo to, znajdziemy niezwykle dużo ofert do Peru(zobacz wyprawy peru) czy Wenezueli, na które przecież nie każdy może sobie pozwolić. Mimo mnogich rabatów, koszta agencji podróży nijak się mają do tych z innych krajów, gdzie, np. Kuba z Niemiec jest tańsza wielokrotnie. Jednak pomimo tego, zamożne persony, zwłaszcza te podróżujące z dziećmi, gustują na krajowych przewoźnikach. Wybierają się do agencji, przeglądają broszury, typują miejsca, hotele z opcją full service. Mają gwarancję, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, nie potrzebują się martwić, że będą mieli trudności z zakwaterowaniem. Mało tego, na miejscu przeznaczenia będzie na nich oczekiwał gospodarz mówiący po polsku. Z kolei młodzi ludzie coraz chętniej planują na własną rękę. Znany jest im język angielski, z tego powodu bez problemu odnajdują tańsze loty, np. Dominikana z Niemiec, ze stołecznego lotniska, to wydatek rzędu 100 euro. A dojazd do tej stolicy jest bardzo sprawny niemal z każdego większego miasta w kraju.

Bez zwlekania zobacz artykuł w serwisie prezentującym podobne informacje. Są równie pasjonujące, gdyż odnoszą się do tego samego tematu.

Więcej na ten temat - wyloty na Dominikanę. Z kolei zakwaterowanie już na miejscu, to również żaden problem. Istnieje sporo międzynarodowych stron na których można odszukać hotele na drugim krańcu świata. Robimy za pośrednictwem tego portalu rezerwację, wpłacamy zaliczkę i o nic nie musimy się bać. Już na miejscu bez kłopotu zorganizujemy sobie czas - znajdziemy pełno przewodników mówiących po angielsku, bowiem wielu Amerykanów odwiedza te rejony.podróże
Source: pixabay.com
Z kolei jeśli interesuje nas Kuba z Niemiec, możemy wykupić opcję gotowej wycieczki u berlińskiego przewoźnika. Więcej na ten temat: Kuba hotele. Podróż do Ameryki Południowej w dzisiejszych czasach nie jest większą przeprawą. Znajdziemy wiele ułożonych wycieczek z samej Polski, które gwarantują nam wspaniałe chwile - niestety po wywindowanej cenie. Jeżeli pragniemy zaoszczędzić, możemy samodzielnie zaaranżować sobie wyjazd, nabywając przelot z niemieckiego lotniska i rezerwując hotel przez internet.

Tags: biuro podróży, wycieczka, wyjazd, dojazd