Szklarska Poręba - miejsce, które z całą pewnością powinni zwiedzić nie tylko entuzjaści zimowych szaleństw

Posted on 04/02/2019 7:38am

Ma niesłychanie bogatą historię. Często bywa nazywana „Polską Alaską”. Słynie z imonujących krajobrazów przejażdżek psimi zaprzęgami, Ducha Gór a także „kapsuły czasu”.
hotel szklarska poręba
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


hotel
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com


Co roku przybywają tu setki tysięcy turystów niemal ze wszystkich zakątków świata, żeby, choć na chwilę oderwać się od nawału codziennych obowiązków i stanąć „oko w oko” z prawdziwą naturą - super hotel w Szklarskiej Porębie.


Nie muszą martwić się o pokoje Szklarska Poręba jest doskonale przygotowana na „najazd” podróżnych. Miejscowość dysponuje bowiem obszerną „siecią” noclegową. Pensjonaty, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery kuszą potencjalnych klientów niedrogimi cenami, wysoką jakością usług oraz zdrowym jedzeniem. Wyśmienita kuchnia to bez wątpienia nie jedyny „walor” dolnośląskiej „metropolii”. Na „liście” zalet powinny się znaleźć atrakcje turystyczne. A tych jest mnóstwo. Rozliczne parki krajobrazowe, muzea, kościoły przyciągają zwiedzających niczym magnes. Znużeni „prozą” codziennego życia bywalcy „miejskich dżungli” poszukują tutaj wytchnienia. Nie bez kozery. Karkonosze od dawna są ostoją dla utrudzonych wczasowiczów. Podziwiając wyjątkowe, niespotykane w żadnym innym miejscu widoki można się odnaleźć spokój - hotel czy hostel (hostelwroclaw.eu) Trzy Sosny.
Jeśli, pragniesz sam się o tym przekonać wybierz odpowiedni hotel Szklarska Poręba nie narzeka na brak miejsc noclegowych i ruszaj już teraz. Czeka na Ciebie wiele przygód!

Tags: urlop, hotele, atrakcje turystyczne, parki