Prezenty z adrenaliną, co to takiego?

Posted on 28/06/2023 7:36am

Wszyscy staje przy wielu okazjach przed zagadką co by tu sprezentować komuś bliskiemu z konkretnej okazji. Tych zawsze jest sporo. Urodziny, rocznice, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka... można by tak wymieniać i wymieniać. A o propozycję czasem bywa trudno. Trzeba zatem pomyśleć o prezenty od z innej perspektywy?


Ciągle jeszcze pokutuje pogląd, że prezent powinien być namacalny, że powinna to być jakaś namacalna przedmiot, którą można dotknąć, a później... włożyć do szafy, ewentualnie postawić na szafce. Powiedzmy sobie szczerze, zazwyczaj prezenty dokładnie tak kończą. A przecież można kupić bliskiej osobie w prezencie coś co nie będzie stało tylko na półce, a sprawi wielką zabawę.

Ostatnio na rynku pokazało się mnóstwo ofert prezentów z adrenaliną. Bez względu na to czy to ma być prezent dla szefa ---> zobacz ofertę dla biznesu
A może kurs driftingu? A jeśli nie macie wśród bliskich pasjonatówprędkości - to może wysokość - lot balonem czy samolotem - to rewelacyjne prezenty. Pomysłów jest sporo - może w podarku dla kogoś zafascynowanego górami wykupicie kurs wspinaczki? Skok ze spadochronem - to też ostatnio chętnie wybierany taki wyjątkowy prezent.

Prezenty takie nie są dla wszystkich. Przed podjęciem decyzji o wykupić komuś serię lotów na paralotni - sprawdźcie, że nie ma lęku wysokości czy przestrzeni.biuro (odsyłam do tego serwisu)Nie sprawdzi się także przekonywaniekogoś do czegoś za sprawą takich prezentów Osiągniecie raczej przeciwny efekt. Jeśli ktoś nie cierpi szybkiej jazdy autem, na pewno nie zmieni poglądów po jeździe po torze z wyścigowym kierowcą. Pamiętajcie, iż prezenty głównie muszą być dopasowane do obdarowywanego.

Tags: samolot, góry, Prezenty, imieniny, Urodziny, prezent, okazja