Chcesz wygodnie i niedrogo podróżować – wybierz samolot!

Posted on 22/06/2018 5:01am

Kiedy już zaplanujemy cel wakacyjnej podróży, często stajemy przed pytaniem, jaki środek transportu wybrać. Są osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż dojazd samochodem. Cenią sobie niezależność, możliwość zmiany trasy, postojów gdy tylko mają chęć i tego typu podobne aspekty.
Kadłub samolotu
Author: www.silvair.net
Jednak przy aktualnych cenach paliwa jazda autem na wakacje pochłania sporo pieniędzy. Zwłaszcza kiedy udajemy się gdzieś daleko. Kolejna, pewna przeszkoda to to, że nie do każdego miejsca da się samochodem dotrzeć. A nawet jeżeli się uda, to zajmie to tydzień. To tylko kilka powodów dla których najlepszym środkiem transportu wakacyjnego jest samolot.

Jeżeli zakupimy wycieczkę w biurze podróży to zwyczajowa oferowana forma transportu. Kiedy samodzielnie organizujemy sobie wyjazd jest tak samo. Samoloty są szybkie, komfortowe i tym sposobem możemy dotrzeć praktycznie w każdy kraniec świata . Bilety lotnicze wcale nie są bardzo kosztowne. Konkurencja na tym polu jest tak ogromna, że przewoźnicy oferują coraz korzystniejsze ceny. Trzeba tylko trochę poszukać, aby móc polecieć za kilkaset złotych. Naturalnie, przykładowo lot do Stanów Zjednoczonych będzie o wiele droższy, lecz i odległość jest bardzo duża.Śmigło samolotu
Author: capcloud
Source: http://sxc.hu
Jeżeli mamy w planie wylot do któregoś z krajów europejskich, przewoźnicy wychodzą nam naprzeciw oferując tanie loty. Raczej nie we wspaniałym standardzie i bez atrakcji w formie darmowych drinków i posiłków na pokładzie, ale można dzięki tej usłudze za zdecydowanie małe pieniądze dolecieć do właściwie wszystkich większych miast Europy (wejdź na strpnę). Taki przelot nie jest długi, więc nawet nie zdążymy odczuć tego niskiego standardu. Wyłącznie latając mamy możliwość w kilka godzin przedostać się na drugi koniec kontynentu, zatem to rozwiązanie jest idealne.

Nie ma znaczenia, czy wybierasz się tysiące kilometrów stąd czy do blisko położonego kraju. Samolot to szybki, najmniej awaryjny i właściwie najtańszy sposób by się tam dostać. Gdy myślisz czy pojechać gdzieś autem, koleją, autobusem, czy jednak polecieć samolotem – decyzja jest łatwa: tanie latanie! W ten sposób jest komfortowo, szybko. http://lot.com/pl/pl/promocje

Tags: Europa, samolot, pieniądze, transport, biuro podróży, autobus, Stany Zjednoczone, kontynent