Plaże bez tłumów – to realne?

Posted on 17/01/2021 7:30am

Mimo, że Bałtyk nie może się pochwalić pocztówkową urodą, każdego lata przyciąga na swoje wybrzeże tysiące turystów. Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świnoujście, Gdynia, Sopot czy Darłowo to nadal najbardziej atrakcyjne miejscowości dla rodaków. Nic w tym dziwnego, ponieważ urlopowicze najczęściej decydują się na znane i popularne nadmorskie miasta, a te z roku na rok mogą poszczycić się rekordową liczbą turystów.
morze Bałtyckie
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Czy wszyscy jesteśmy skazani na kilometry parawanów na plaży i tłumy wczasowiczów? Oczywiście, że nie. Nie wszyscy wiemy, że nad polskim morzem istnieją miejsca, gdzie przez większość czasu bez problemu można wypoczywać w ciszy i spokoju (propozycje na 2016). Polska posiada wiele przepięknych, niewielkich wsi i miasteczek, które zachwycają letników ciszą i życzliwością mieszkańców. Wśród wielu znanych miejscowości znajdują się małe osady rybackie i wsie, gdzie uciekniemy od zgiełku dużego miasta, by rozsmakować się w cichej i czystej plaży pozbawionej tłumu ludzi. Do takich miejscowości bezsprzecznie zaliczyć powinniśmy np.: Piaski, Dąbkowice czy Dębki (leżące pomiędzy Karwią, a Białogórą).

Namawiamy więc aby już teraz zainicjować poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego . Pomyśleć czy większy komfort odczujemy w domku usytuowanym w lesie, czy też w wytwornym hotelu spa.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ów temat, zapewne będzie przydatna bieżąca notka (http://motoargo.pl/pol_m_Oswietlenie-do-Motocykli-Skuterow_Kierunkowskazy-do-motocykli-i-skuterow-342.html). Zapraszamy na naszą stronę, tam rozszerzysz swoje obeznanie.

Chcąc sobie pomóc, wskazane jest wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: wakacje 2016, a ujrzymy imponującą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy właściwą.
Moda oraz bezproblemowość wyjazdów na zagraniczne urlopy stały się przyczyną, że wiele osób zapomniało o wypoczynku spędzonym w kraju. A to błąd gdyż wakacje nad Bałtykiem 2016 to nie wyłącznie zloty piasek, ale też klimat, który idealnie wpływa na nasze samopoczucie. Takie wakacyjne wypady łączą więc przyjemne z pożytecznym – wypoczynek, z troską o zdrowie - .

Wczasy nad Bałtykiem 2016 nie muszą się nam kojarzyć z harmiderem i wrzawą, głośnymi sprzedawcami napojów czy barykadami z parawanów. Może być inaczej. Wystarczy tylko odszukać spokojny, malowniczy zakątek. A tych znajdziemy sporo.

Tags: wczasy