O gadżetach, które zapewne przydadzą się w czasie nadchodzących wakacji wszystkim zapamiętałym rowerzystom

Posted on 04/01/2019 7:31am

Sezon rowerowy zaczął się już kilka ładnych tygodni temu. Tak zdeklarowani amatorzy jazdy na rowerze trekkingowym, jaki i osoby początkujące przemierzają ścieżki rowerowe lub po prostu jadą w nieznane. I wszystkim z pewnością przydadzą się funkcjonalne akcesoria dostępne w dobrych tradycyjnych sklepach albo w internecie.

Rodzicom paroletnich szkrabów przydadzą się solidne foteliki rowerowe. Zamawiają je tak zwolennicy dłuższych eskapad, jak i opiekuńcze mamy, które każdego dnia wyruszają rowerem do okolicznej piekarni, bo takie foteliki idealnie sprawdzają się w czasie pokonywania dłuższych i krótkich dystansów. Przed pierwszą wycieczką trzeba jednak sprawdzić, czy mają one wszelkie wymagane atesty. Foteliki rowerowe na pewno wcale nie przydadzą się rodzicom nastoletnich pociech, ale przydatne będą inne gadżety, takie jak na przykład: manualne pompki, odblaski, dzwonki czy nawet modne torby.

Sprawdź również -kaski rowerowe
Author: Martin Abegglen
Source: http://www.flickr.com
Na rower nierzadko wsiadają również ambitne panie po trzydziestce, które chcą zrzucić przed wakacyjnym sezonem kilka dodatkowych kilogramów. Żeby uprościć sobie liczenie spalanych kalorii można wyposażyć posiadany rower trekkingowy w nowoczesny sprzęt. Liczniki rowerowe, bowiem tutaj o nich rzecz, zamawiają też ci, którzy nierzadko wyruszają w długie trasy, a uzyskane dane pozwalają dosyć szybko zorientować się, ile będzie trwać podróż do wyznaczonego celu podróży, dla przykładu
koło rowerowe
Author: bibinsatoulouse
Source: http://www.flickr.com
Ojcowa, Piszu albo innej malowniczo usytuowanej miejscowości.

Funkcjonalne sprzęty, jak wspomniane wyżej liczniki rowerowe lub oryginalne światła odblaskowe są doskonałym podarunkiem dla kobiety, która uwielbia rowerowe wycieczki - . Oprócz nich można także kupić przedmioty, które posłużą do stylizacji jednośladu. Takie zakupy zazwyczaj robią reprezentantki płci pięknej, które o wiele częściej niż małżonkowie zamawiają w internecie przeróżne torby retro lub designerskie dzwonki.

Tymczasem wszystkich udających się na zakupy należy koniecznie przestrzec, żeby rozsądnie wydawali własne oszczędności. W sprzedaży dostępne pozostają bowiem tanie podróbki oryginalnych produktów, a i trzydziestoletniemu albo trochę starszemu rowerzyście z pewnością nie będą potrzebne trzy dodatkowe pary rękawic albo wielka kolekcja kasków.

Tags: kask, dzwonki, akcesoria, gadżety