Lato nadchodzi dużymi krokami, a wraz z nim - urlopy, obozy, nasze cudowne morze!

Posted on 05/02/2019 7:51am

Niejeden rodak uwielbia Bałtyk. Nawet jeśli dzisiaj stać nas na lot do egzotycznych krajów, to nieraz wracamy nad nasze morze, ponieważ czujemy do Bałtyku duży sentyment.


Jeśli chcemy spędzić nasz urlop nad Bałtykiem, to zazwyczaj dlatego, że po prostu uwielbiamy polskie cudowne i złote plaże oraz morze, które codziennie ma inny kolor i inny "nastrój" - dziś jest błękitne i ciche, a raz szare i gniewne.


przewoźnik
Author: 世書 名付
Source: http://www.flickr.com


Ma to pewien niezwykły czar, którego nie znajdziemy w stale ciepłych wodach Chorwacji albo Tunezji. Mimo że mamy otwarte granice i bez problemów mamy prawo podróżować, to wypoczynek nad polskim morzem nadal cieszy się dużym powodzeniem. Mieszkańcy dużych miast najczęściej wybierają małe i ciche (https://saladlaciebie.com/sale-weselne/ciche.html) nadmorskie wioski, żeby odpocząć od tłumów oraz zgiełku. Jeżeli wybieramy się nad morze z dziećmi, to dobrze byłoby zarezerwować nocleg już wcześniej. Wtedy mamy większą szansę wyboru. Jeżeli jesteśmy z zachodniej części naszego kraju, to najlepiej będzie wyszukać nam coś w województwie zachodniopomorskim. Najlepszym wyborem będzie Pobierowo. To urocza wioska, która jest położona zaledwie około 100 km od Szczecina. Możemy tam znaleźć miłe pensjonaty oraz domki letniskowe. Duża część właścicieli hoteli zapewnia przeróżnego rodzaju zajęcia dla dzieci, dzięki czemu nie będą się nudzić.
Zatem jeżeli interesują nas takie noclegi Pobierowo wydaje się być idealnym miejscem na spokojne i miłe wakacje.


Wybierajmy Bałtyk na urlop - dajmy naszym dzieciom szansę zbierania cudownych wspomnień.

Tags: woda, lot, wypoczynek