Jaki słynny obraz filmowy został nakręcony między innymi w Toruniu i co jeszcze może zaproponować to miejsce?

Posted on 22/11/2018 7:38am

W Polsce jest dużo starych i pięknych miejscowości. Z tego też powodu zamiast wyjeżdżać gdzieś na drugi koniec świata, może korzystniej i taniej byłoby odwiedzić jedno z krajowych miast.
Doskonałym przykładem mogłoby zostać miasto, które słynie nie tylko z powodu, że mieszkał tam Mikołaj Kopernik, ale również ze swych legendarnych już pierników.

Warto sprawdzić odsyłacz do artykułu, by poza tym dowiedzieć się czegoś fascynującego na ten temat, więc kliknij tu oraz poznaj dodatkowe materiały.

/J]

Jednak jeśli interesują Cię tego typu szybkie wycieczki Toruń może zaproponować znacznie więcej. Jest w tamtym miejscu przykładowo przepiękna nadwiślańska panorama miasta. Jest tam pobudowany specjalistyczny punkt widokowy naprzeciwko Bramy Mostowej (na wyspie Kępa Bazarowa). Należałoby wspomnieć, że w okresie urlopowym pływa tam łódź dla turystów pod nazwą "Katarzynka", jaka jednorazowo może zabrać ok. 20 osób, zatem możesz zabrać ze sobą paru swoich przyjaciół. Czy jest lepsze miejsce na Centrum Astronomii? 2 godziny pełne kosmicznych odczuć zagwarantują Ci niezapomniane przeżycia.


wymagania
Source: http://www.eccoholiday.com


Sympatyków kina z pewnością zaciekawi także fakt, że to miasto pełniło funkcję planu filmowego dla mnóstwa popularnych realizacji filmowych. To w tamtym miejscu między innymi był sfilmowany słynny "rejs". Aktualnie różne agencje podróży organizują wycieczki do tego miasteczka. Można w czasie nich wspólnie z sympatycznym i profesjonalnym przewodnikiem pozwiedzać miasto oraz jego okolice. Naturalnie dla osób, jakie pragną bardziej szczegółowo poznać to miejsce (a naprawdę warto to zrobić), możliwe są także wycieczki parodniowe.
W ofercie biur podróży są przygotowane uzgodnione drogi, przykładowo średniowieczna lub śladami Kopernika. Ciekawą nowinką jest to, że sympatycy starych tramwajów także znajdą tu coś dla siebie.

Tags: podróż, miasto, wyjazdy, rejs, miejscowości