Jak zaplanować służbowy wyjazd

Posted on 03/06/2021 8:14am

Żyjemy w czasach, kiedy o konsumenta powinniśmy troszczyć się: przybywać do niego, spotkać się z nim w ekskluzywnych miejscach, modernizować technologie, edukować pracowników. Łączą się z tym liczne wyjazdy służbowe, które mogą nas sporo kosztować. Mogą, jednak nie muszą.

pokój hotelowy
Author: Amy Aletheia Cahill
Source: http://www.flickr.com
Na rynku pokazuje się coraz więcej przedsiębiorstw, jakie zaaranżują dla Ciebie wszystko – poczynając od małej imprezy, przez wyjazdy służbowe oraz integracyjne, aż po wielkie zebrania oraz giełdy. Niestety, korzystanie z usług owej agencji kosztuje dużo. Nie jedynie pieniędzy, ale i nerwów – czy aby z pewnością wszystko jest zapięte na ostatni guzik? Czy o czymś nie zapomniano? Nieraz od takich rzeczy zależy nasza przyszłość zawodowa. Zorganizowanie podróży służbowej wydaje nam się ogromnym zadaniem, przeznaczonym dla zaawansowanych w swoim fachu strategów. Niekoniecznie tak musi być, starczy dokładnie się zastanowić czego potrzebujemy oraz zrobić to na własną rękę.

Miejsce spotkania, czyli gdzie rozmawiać z klientami? To, gdzie się zatrzymamy a także gdzie spotykamy się z konsumentem, zależy w ogromnej mierze od samego zakresu wizyty. Jeżeli jesteśmy na samym początku negocjacji i spotkamy się w większym gronie (dyrekcja, doradcy prawni, itd.), pamiętajmy by wydzierżawić odpowiednio dużą aulę konferencyjną. Z kolei jeśli spotykamy się sam na sam z nabywcą, warto postawić na adekwatny oraz sprzyjający dialogom charakter miejsca. Może to być restauracja, może to być prestiżowy pub – lokal najlepiej dopasować do upodobań naszego kontrahenta.pojazd, samochód
Author: Raphael Desrosiers
Source: http://www.flickr.com
Podróż, czyli jak dotrzeć na miejsce? Gdy chodzi o samą podróż - najłatwiej oraz najszybciej na miejsce dotrzeć samolotem. Rezerwując samochód w car rental Wrocław, nie musisz troskać się o auto z jakiego będziesz korzystać na miejscu- wynajem aut we Wrocławiu. Korzystając z drogi powietrznej, możemy dostać się w kilka godzin do niemal każdego miejsca na Ziemi. Ponadplanową zaletą lotu jest to, iż w czasie podróży można odprężyć się czy też przyszykować się do spotkania. Po dotarciu na miejsce możemy od razu przystąpić do roboty. Jeśli spotkanie ma się odbyć w stolicy Dolnego Śląska, sprawdźmy już wcześniej osiągalne apartamenty we Wrocławiu po czym zarezerwujmy miejsce noclegowe.

Tags: samochód, Auto, wyjazdy, podróże, pojazd, służbowe