Jak sprzedając zabawki naśladujące świat dorosłych przywiązać do marki na wiele lat.

Posted on 03/09/2022 8:19am

Dorośli kochają dzieci, a dzieci uwielbiają zabawki. Szczególnie takie, które mogą im pozwalać naśladować świat dorosłych, który z pozycji kilkulatka wydaje się taki wspaniały i jednocześnie nieosiągalny. Z tego też powodu łupem malutkich łapek często padają sprzęty dorosłych, które stają się przedmiotem pożądania malucha.


zabawa
Author: Haylee Sherwood
Source: http://www.flickr.com
Telefony wyrzucane przed okno albo moczone w muszli klozetowej, wiertarki załączane zupełnie przypadkiem koło zabytkowego fotela po dziadku albo żelazko mamy użyte do wprasowania zużytej gumy w materac. Dla malucha to wciąż odkrywanie świata, zaś dla dorosłych niemały kłopot. Zapobiegliwi rodzice przygotowują się wcześniej na coś takiego i zużyty a bezpieczny sprzęt przekazują pociechom w ich wyłączne posiadanie. Stara klawiatura od peceta, laptop jaki można już przeznaczyć do macania palcami w czasie grania czy komórka, jaką zastąpiono właśnie nowym modelem. Wszystkie te gadżety doskonale będą się nadawać na zabawki interaktywne, pod warunkiem, że ma on odpowiednią liczbę lat i wykazuje zainteresowanie klepaniem w klawiaturę po tatusiu.

Rodzice nieletnich wielbicieli budowlanego sprzętu lub akcesoriów AGD mają trochę gorzej, bowiem trudno przekazać maluchowi starą wiertarkę czy piłę łańcuchową do zabawy. Stara kuchenka gazowa także niezbyt wkomponuje się w dziecięcy pokój. Jednak problem ten rozwiązują inni dorośli, czyli producenci zabawek. Od kilku lat na rynku są dostępne coraz bardziej podobne do prawdziwych sprzętów zabawki, naśladujące dorosłe pralki, lodówki, miksery lub żelazka. Wielbiciele elektronarzędzi również będą mieli do dyspozycji całe komplety, a w nich na pewno znajduje się wiertarka, szlifierka czy narzędzia dla dzieci.


Wszystko bezpieczne i małe, lecz z zachowaniem kolorów i proporcji popularnych marek. Powód jest raczej oczywisty.

Kliknij tutaj, by zobaczyć, co inny serwis udostępnił (https://e-hunter.pl/kliker-dla-psa) na ten temat. To z pewnością też Cię zaciekawi.

Producenci dostarczają dzieciom zabawek w nadziei, że gdy mały Jaś z zadowoleniem będzie bawił się zieloną wiertarką ze znanym logo, gdzieś głęboko zostanie mu przywiązanie do takiego logo i dorosły już Jan jak będzie wybiera także sięgnie po sprzęt tego producenta.

Tags: Komórka, zabawki, AGD, materac