Gdzie na bezpieczne zagraniczne wczasy 2017? Jakie kraje omijać? Gdzie nie jechać?

Posted on 09/01/2019 7:34am

Wybierając się na wczasy z familią liczymy na idylliczne chwile, wolne od napięcia oraz jakichś problemów.


Dlatego lepiej przed wyjazdem upewnić się, czy w wybranym przez nas turystycznym edenie z pewnością będziemy czuli się bezpiecznie.
Zawiła sytuacja polityczna i gospodarcza sprawia, iż niektóre spośród krajów będących atrakcyjnymi urlopowymi destynacjami, stają się niestabilne a także nie zawsze mogą zagwarantować bezpieczeństwo odpoczywającym podróżnikom z innych krajów. Chodzi tutaj oczywiście o zagrożenia terrorystyczne. Częstokroć w skutku szumu medialnego mamy do czynienia z mnóstwem sprzecznych wiadomości, niektóre zostają odwoływane już po kilku godzinach, inne niekiedy wyolbrzymiają ryzyko. Stąd najbardziej prawdziwym źródłem naszej informacji winno być Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które na swej stronie internetowej umieszcza ostrzeżenia dla podróżnych w zależności od bieżącej sytuacji. A może tego lata Kuba z Niemiec?


z niemiec]


Paradoksalnie podwyższenie zagrożenia w poniektórych państwach uznawanych przez rodaków za turystyczne raje, nie musi oznaczać nudnych, nieudanych wczasów. To okazja na poznanie nowych krajów, uniknięcie rutyny, odkrycie nowego ukochanego miejsca? Zamiast podróżować po raz kolejny do Egiptu, może powinniśmy zainteresować się tym, co do zaoferowania mają pozostałe państwa? W Europie, w którym to miejscu sytuacja jest bardziej stabilna, nie brakuje cenionych turystycznych marek, jak Italia czy Chorwacja.

Miałeś szansę, by tu przeglądnąć intrygujący artykuł? Czekasz na więcej? Zatem kliknij w link (http://www.belmontzakopane.com/pl/pokoje-belmont-zakopane/pokoj-nr-8) i wejdź na inną stronę z podobnymi wątkami.

Wyspy Kanaryjskie zaś to bardzo bezpieczny kierunek na wczasy prawie przez okrągły rok.
Ostatnimi czasy z przyczyny destabilizacji swoją pozycję trochę utraciła Grecja, jednak część greckich wysepek w dalszym ciągu ma się doskonale pośród turystycznych wyborów Polaków.

Tags: wczasy, wyjazd, wakacji