Czy są jakieś sposoby na płacenie mniej za nocowanie gdy chcemy zwiedzić duże miasta w naszym kraju? Parę przydatnych rad

Posted on 27/01/2019 7:25am

Czasem wybierając się na ciekawą wycieczkę planujemy odwiedzić większe i te najbardziej znane miejscowości. Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ najwięcej o tych miejscach słyszeliśmy. Natomiast często ceny za noclegi są dosyć wysokie przez co rezygnujemy z tego typu wyjazdów albo też wybieramy się na jeden dzień bez noclegu. Później jesteśmy całkiem wykończeni po takim wypadzie i na długi czas nie mamy ochoty nigdzie jechać. Jakie jest inne wyjście jeśli ceny hoteli w większych miastach są zbyt wysokie?
Jednym ze sposobów jest znalezienie noclegu gdzieś na obrzeżach albo w ogóle całkiem poza miastem. Jeśli chodzi o hotel okolice Wrocławia wydają się być dobry miejscem na nasz noclegi świdnica - hotel pod wierzba gdy chcemy zwiedzić Wrocław. Możemy użyć swojego samochodu by dojechać do miasta albo pociągu czy autobusu. Jak chcąc pozwiedzać Wrocław wybierzemy nocleg Brzeg Dolny, spokojnie możemy skorzystać z pociągu, jaki jeździ dość często na tej trasie (czytaj o hotelu Stara Stołówka ).
hotel
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Jest to duży plus ponieważ nie ze wszystkich małych miejscowości można liczyć na tak łatwy dojazd do większego miasta. Nie będziemy wtedy musieli stresować się problemami ze znalezieniem miejsca do zaparkowania, czy w ogóle poruszaniem się po dużym mieście. Prócz tego będzie można zjeść kolację w przyjemnej knajpce i wypić lampkę wina bez martwienia się o to kto będzie prowadził auto w drodze powrotnej. Albo też wybrać się na wizytę do wrocławskiego browaru Spiż oraz spokojnie delektować się różnymi rodzajami piwa, bo możemy wrócić pociągiem.
Kolejnym sposobem na szukanie tańszego noclegu jest przeglądanie prywatnych ogłoszeń. Czasem niektórzy wyjeżdżają na jakiś czas i wynajmują własne lokum innym za nie tak wygórowaną opłatę jak w hotelach. Czasami również niektórzy wynajmują na weekend pokój, z jakiego normalnie rzadko korzystają. W cenie jest dostęp do kuchni przez co też możemy dodatkowo zaoszczędzić na własnoręcznie przygotowywanym jedzeniu, bez konieczności stołowania się na mieście. Świetnym sposobem na obniżenie cen za nocleg jest szukanie noclegu po atrakcyjnych, z reguły w niższym sezonie . Z reguły wybieramy termin a później poszukujemy noclegu. Powinniśmy zmienić taki sposób przygotowywania wyjazdów oraz poszukiwać ciekawych promocji na noclegi w internecie. Pod taki termin właśnie zaplanować taki wypad. W ostatecznym rozrachunku na pewno zapłacimy mniejszą kwotę za tak samo mile spędzony czas.

Tags: kuchnia, nocleg, pokoje