Co ciekawego będą mieli do wyboru turyści poszukujący odpoczynku i ciszy nad Bałtykiem.

Posted on 02/09/2019 7:13pm

W lecie zdecydowana większość miejscowości nad morzem jest pełna turystów, szczególnie jak jest słoneczna, ładna pogoda. O wolnych kwaterach można wtedy zapomnieć, a na plażach jest ścisk i tłok.
zabytki hiszpani
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com


Oblegane są przede wszystkim duże miejscowości, na przykład Gdańsk, Koszalin czy Kołobrzeg, i rzeczywiście są tam wielkie tłumy. Jednak będzie sporo osób, jakim absolutnie to nie odpowiada, dużo bardziej wolą ciszę i spokój. Na szczęście nad naszym morzem również znajdzie się dużo miejsc, które tego typu warunki zapewniają.

Podoba Ci się ten artykuł? To przejdź do serwisu, aby zapoznać się z ciekawymi informacjami na omawiany temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Najczęściej będą to niewielkie, położone na uboczu wioski, czasami liczące raptem kilkuset stałych mieszkańców. W lecie pojawia się tam pewna ilość noclegów i kwater, ale będzie ich na tyle niewiele, że zbytni hałas raczej tam nie grozi.


Jednym z takich miejsc są Kąty Rybackie, położone na terenie Mierzei Wiślanej. Ten niewielki ma niecałe tysiąc mieszkańców, a na jego terenie jest zlokalizowany port morski i dwie duże przystanie.

Koniecznie zobacz tekst na stronie (http://www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-z-warszawy-do-paryza), w którym również odnajdziesz wiadomości mówiące o podnoszonej tutaj sprawie. Zapewne jest tam coś ciekawego dla Ciebie.

Latem dla turystów są oferowane liczne Kąty Rybackie noclegi, przeważnie propozycję mają agroturystyczne gospodarstwa, pensjonaty i prywatne domy. Jeżeli ktoś się nastawia na ekskluzywny hotel, to jednak nie w tym mieście, tanie noclegi Kąty Rybackie będą raczej nastawione na turystów, jacy nie oczekują luksusów, a bliższego kontaktu z przyrodą.
I miejscowość ta właśnie to zapewnia, ponieważ w pobliżu są położone wspaniałe, piaszczyste i co najważniejsze puste plaże, a poza tym największy w Europie rezerwat kormoranów czarnych.

Tags: SPA, hotel, turystów, miejscowość