Angielski to bardzo istotny język współczesnego globu

Posted on 15/06/2023 7:57am

Przyszło nam żyć w wyjątkowo interesującej epoce. Współczesna technika ofiarowuje nam możliwości, o których nawet nie śniło się poprzednim generacjom. Ogromna czeluść dzieli nawet młodość naszych rodziców a czasy, w których dojrzewamy my.
Słowniki języka angielskiego
Author: Graham Campbell
Source: http://www.flickr.com
Nastolatkowie z ostatnich dziesięcioleci wieku zbierali płyty analogowe, nagrywali ulubione hity z radia na kasety i ustalali terminy spotkań bez użycia telefonów stacjonarnych. () My tymczasem mamy do dyspozycji nie tylko telefony komórkowe, ale i Internet wraz z jego nieskończonymi zbiorami muzyki, pocztą elektroniczną oraz wszystkimi programami pozwalającymi na wymianę informacji na odległość.

Dzisiaj uważa się, że wynalezienie światowej sieci i udostępnienie jej dla zwykłych użytkowników miało znaczący wpływ na styl ludzkiego życia w XXI wieku. Prócz doskonałych rozwiązań komunikacyjnych, Internetowi zawdzięczamy również ułatwienia w zgoła innych aspektach naszej egzystencji. Wyprawę do placówki bankowej wymieniliśmy na parę kliknięć myszy, a sieciowe sklepy czy serwisy licytacyjne otwierają przed nami paletę produktów z całego świata.

Skutkiem wynalezienia Internetu, który wiele osób ocenia nieprzychylnie , jest rozprzestrzenianie się języka angielskiego w praktycznie wszystkich wymiarach życia. Spora część witryn w sieci posiada tylko anglojęzyczne wersje, media muzyczne atakują nas amerykańskimi oraz angielskimi utworami, a do ojczystej mowy odbiorców Internetu wdzierają się zapożyczenia. Nie dziwi zatem fakt, że osoby nie operujące językiem Szekspira mogą czuć się niezbyt swobodnie w sieci i w obecnej rzeczywistości. Zobacz więcej: portal www.
nauka angielskiego
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Pokolenie naszych rodziców zapewne zalicza się do tej grupy.

Skoro czytasz niniejszy tekst, to niewątpliwie jest on dla Ciebie niesamowicie absorbujący. Tutaj także jest notka spod linku (http://www.epack.com.pl/worki-ogrodowe/), która zawiera równie ciekawe tematy.

Przed kilkudziesięciu laty normą było nauczanie w szkołach różnego szczebla tylko języka rosyjskiego. Nieliczni szczęściarze mieli szansę zaznajomić się z angielską gramatyką i leksyką. Nic straconego!Wszystko da się nadgonić! Rozwiązaniem dla takich osób może stać się intensywny kurs angielskiego, który szybko zlikwiduje nasze braki i pozwoli na bezproblemowe surfowanie po sieci. Wrocław i inne duże ośrodki miejskie organizują takie kursy dla swoich urzędników.

Tags: technologia, kurs, Media, serwisy, technika